Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czołgi 7TP z pod Ryczywołu
PostWysłany: 30 Sty 2012, 13:20 

Witam

Wczoraj(niedziela 29stycznia) byłem na miejscu kręcenia ostatniego wyemitowanego odcinka "Było nie minęło" gdzie ekipa namierzyła magnometrem coś dużego metalowego zalegającego pod piaskiem w Wiśle(jej wyschniętej cześci)ale niestety żadne prace nie zostały tam jeszcze rozpoczęte( mam na myśli wiercenie,kopanie..). Czy ktoś wie,może dysponuje informacją kiedy te prace mogą się tam rozpocząć , czy w ogóle będą tam kopać?

Mam 100km drogi do tego miejsca a nie chciałbym ,żeby mnie to ominęło..

Dowiedziałem się od mieszkańca pobliskiej miejscowości,ze w ostatni piątek była tam znowu cała ekipa z kamerami i znowu prawdopodobnie nagrywali kolejny odcinek.. ciekawe czy siedzą tam 7TP czy nie ?

pozdrawiam
D.

Temat postu: Re: Czołgi 7TP z pod Ryczywołu
PostWysłany: 30 Sty 2012, 21:27 

Miejscowość: Orzesze, Węgierska Górka
To byloby coś pięknego jesli na prawdę jest tam polska "7".
Wydobycie jej to zwięnczenie marzań wielu a na pewno Pana Adama.

Mam przeczucie że cała Polska zobaczy jak z piaskow Wisły wyłania się 7TP.

PostWysłany: 30 Sty 2012, 22:19 
Awatar użytkownika

A ja mam nadzieję że sprawę do końca poprowadzi ekipa Było nie minęło z Panem Adamem na czele, gdy usłyszałem zdanie, że są oni tylko zwiadowcami i wydobyciem może zająć się ktoś inny przeraziłem się, gdyż nigdy nie wiadomo jak to się zakończy gdy inni się do tego wezmą, poza tym potrzeba tak pięknej relacji jak wydobycie ewentualnie czołgu/ów 7tp, będzie to niewątpliwie wielki sukces wszystkich członków BNM !

Pozdrawiam!

PostWysłany: 30 Sty 2012, 22:37 

Beryl napisał(a):
A ja mam nadzieję że sprawę do końca poprowadzi ekipa Było nie minęło z Panem Adamem na czele, gdy usłyszałem zdanie, że są oni tylko zwiadowcami i wydobyciem może zająć się ktoś inny przeraziłem się, gdyż nigdy nie wiadomo jak to się zakończy gdy inni się do tego wezmą, poza tym potrzeba tak pięknej relacji jak wydobycie ewentualnie czołgu/ów 7tp, będzie to niewątpliwie wielki sukces wszystkich członków BNM !

Pozdrawiam!

Inni to moze tez oznaczac Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Orła Białego.
I ja tez bym chetnie uwiecznił takie wykopki fotograficznie wiec porosze i info :)

Tu link do mapy która jest pokazywana w w BNM:
http://www.mapywig.org/m/wig100k/P42_S33_KOZIENICE.jpg

Slyszałem o człowieku który był ponoc w 7TP ale nie chciał nikomu powiedziec gdzie (chyba z racji wiadomej) to jest (bylo to kilka lat temu) ciekawe to samo miejsce czy inne?

PostWysłany: 31 Sty 2012, 10:23 
Awatar użytkownika

imagus napisał(a):
Beryl napisał(a):

Pozdrawiam!

Inni to moze tez oznaczac Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Orła Białego.
I ja tez bym chetnie uwiecznił takie wykopki fotograficznie wiec porosze i info :)

Tu link do mapy która jest pokazywana w w BNM:
http://www.mapywig.org/m/wig100k/P42_S33_KOZIENICE.jpg

Slyszałem o człowieku który był ponoc w 7TP ale nie chciał nikomu powiedziec gdzie (chyba z racji wiadomej) to jest (bylo to kilka lat temu) ciekawe to samo miejsce czy inne?

No tak, ale jak wydobyciem zajmie się ktoś inny, wątpliwe jest to że będziemy mogli to obejrzeć na jakimś materiale filmowym, a w zamian dostaniemy tylko kilka zdjęć.

PostWysłany: 31 Sty 2012, 19:10 

Na samą myśl aż mnie ciarki przechodzą. W ostatnim programie starszy pan , mieszkaniec pobliskiej miejscowości zaklinał się że od wojny nic się z tymi czołgami nie działo i nikt ich nie próbował wydobywać. Oby!!!

PostWysłany: 01 Lut 2012, 00:13 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Poznań
Powodzenia !!
Trzymamy kciuki !!

PostWysłany: 01 Lut 2012, 11:33 

będąc tam na miejscu zostawiłem swoj nr telefonu u Sołtysa i u Pana który mieszka najblizej tego miejsca z prośbą o kontakt w momencie kiedy cos by tam zaczeli działac ( kopac , nawiercac ) ale poki nie dzwonią..

PostWysłany: 01 Lut 2012, 22:20 

Miejscowość: Orzesze, Węgierska Górka
Jak zacznie się "dziać" to proszę wklejajcie fotki z akcji.

PostWysłany: 04 Lut 2012, 10:22 

W ciagu ostatniego tygodnia stan Wisly obnizyl sie o okolo 1 m, moze przyda sie ta informacja?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość